Oferta obsługi gastronomicznej

Sałatka na stole Oferujemy obsługę cateringową bankietów, konferencji, przyjęc i pikników firmowych, jak również business lunche i obiady dla pracowników. Gwarantujemy obsługę kelnerską, zastawę stołową (do 500 osób), indywidualną aranżację przy dekoracji stołów oraz transport.

Z przyjemnością pomożemy Państwu w doborze menu stosownego do charakteru planowanego spotkania, tak by goście czuli się dobrze, a przyjęcie spełniło swój cel.

Obsługujemy również przyjęcia organizowane u Państwa w domu lub w ogrodzie.
Możemy zarówno przywieżć same potrawy, jak również zająć się aranżacją i dekoracją stołu, zastawą stołową, oraz obsługą gości, a po przyjęciu porządkami - tak, by Państwu pozostało tylko wspomnienie udanej imprezy.


Spotkania Wigilijne

Świąteczne spotkania dla Firm to tradycja pozwalająca na bycie razem ludzi w sytuacji innej niż codzienna praca. Zbliża to i wydobywa z pracowników nowe wartości, co przyczynia się do poczucia spełnienia i satysfakcji i docelowo przekłada na rozwój Firmy.

Oferta świąteczna skierowana jest do zorganizowanych grup , które chciałyby spędzić ten wyjątkowy czas we wspólnym gronie. O magii spotkania stanowić będzie przygotowane menu które podane będzie w odpowiedniej świątecznej oprawie.

Nasza oferta wigilijna obejmuje kilka opcji - wybierz tą, która będzie dla Ciebie odpowiednia.


Ściągnij – Oferta wigilijna (plik PDF) lub Oferta wigilijna (plik Word)Jak się skontaktować?

Prosimy o kontakt pod nr telefonu 501 751 512 lub emailem catering@kiesza.pl.